Karjera: Tiesiai šviesiai - nerekomenduoju, jei norit užsidirbti normaliai yra kitų picerijų, kurios turi daug geresnes darbo sąlygas. Žodžiu, ieškojau darbo picerijoje, nes turėjau darbinės patirties kaip picų kepėja. Okey, gavau skambutį iš Olgos(personalo vadybin.), kad kviečia pokalbiui per zoomą, be problemų. Pirma raudona vėliava, kad darbo pokalbiu metu jinai man nieko apie atlyginimus nepasakojo, taip pat, pokalbio metu nepasakė, kad ieško darbuotojų 0,75 etatų, kas man netiko. Kas svarbiausia, kad aš darbinuosi vis dėl to 0,75, o ne pilnu pasakė ta diena kai atvariau dokumentus pasirašyti. Nu ok, sako, kad jei darbas tiks ir patiks man duos pilną, pirmą kartą taip, bet visur juk skirtingą ane? Veiksmas jei ką Kaune. O tada ir prasidėjo:DD. Žodžiu, teko susipažinti su to restorano tuo metu vadovė Greta. Tiesiai šviesiai nu ir nx. Iškart galima suprasti kodėl pas juos ieško darbuotojų dažnai. Bendrauja jinai tikrai ne kaip vadovas lyderis, labiau, kaip vadovas nuo gatvės paimtas, be jokių žinių bendravimo. Iškart atėjusi klausiau, kada galėsiu į pilną etatą vasarai užsirašyti, nes man buvo svarbu vasarai užsidirbti. Atkirto pas mus pilnas etatas 190?? :DD Nežinau, kokius mokesčius bando nemokėti, bet čia nesąmonė, kad pilnas 190h. Vien tai atsakė labai naglai, negaliu duoti pilno, nes dar išeisi ir reikės kažkam dirbti. Pirmą dieną tai viskas gražiai buvo, parodė kas ir kaip, kaip ir turi būti. O kita karta juokingiausia kai nespėjau ateiti normaliai į d [...]

KARJEROS REITINGAS

REMIANTIS 1 DARBUOTOJO ATSAKYMAIS Į 38 KLAUSIMUS

DARBAS
VALDYMAS
PINIGAI
Darbo [...]
+
Valdžia [...]
+
Motyvacinė [...]
+

KATEGORIJOS