SUSIJUSIOS ĮMONĖS

Autorius

2022 vasaris

Karjera: Dirbu Radisson Blu restorane pusryčių padavėja darbo dienomis. Niekam nerekomenduoju. 1) Išnaudoja darbuotojus, nelygus krūvio pasiskirstymas. Komandoje, skaičiuojant su manimi, dirbam šešiese (su praktikante septyniese), bet per dieną grafike stato dirbti po tris-keturis žmones. Salėje dažniausiai likdavau dirbti tik aš ir administratorė. Viena už visus kitus padavėjus atidirbdavau, o už tokį krūvį gaudavau centus. Vienas padavėjas yra seniai ten dirbančios virėjos sūnus, todėl visi jį ten gina (įskaitant vadovus), o jis visada vėluoja ir anksti išeina iš darbo, absoliučiai nedirba, kelioms valandoms dinginėja, pastoviai virtuvėje ėda mamytės virtą košę ir tik bonusus už room serviso išnešiojimus renka. Aš lakstau visą dieną su padėklu sukaitusi, o tas (jei tik būna nedingęs) rankas už nugaros susinėręs vaikšto po salę ir stebi iš šalies, absoliučiai nepadeda (o pareigos mūsų vienodos, todėl abu turėtumėme dirbti tą patį darbą). Bandant kalbėtis apie jo nedarbo problemą vis akis naglai drasko ir aiškina, kad aš tokia pat darbuotoja, kaip ir jis ir jis man yra nepavaldus, todėl ne mano reikalas, kur jis dinginėja ir aš jam neaiškinsiu kaip jam dirbti. Vadovams nerūpi, galima skųstis kiek nori, jie dėl to nieko nedaro. Kita kolegė vagia iš bufeto, nieko nedaro, atsistojus tik maigo telefoną, irgi dinginėja kelioms valandoms ir visada vėluoja, dažnai į darbą neateina ir niekam iš anksto nepraneša. Su ja niekam nepavyksta susišnekėti, net jos gimtąja kalba, pastoviai pridaro nesąmonių. Jos išmesti neva negali, nes turi kelių mėnesių vaiką. Administratorė pusryčių metu virtuvėje geria kavą su virėjomis, pusryčiams pasibaigus kažkur dingsta, o visus savo darbus užkrauna padavėjams. Tekdavo dirbti kelis kart daugiau, o moka centus. Atsirado praktikantė, kuri darbščiai dirba be jokio atlygio, jai vis žada, jog ją įdarbins, bet vadovai į susitikimus vis neateina, o susitikus su ja viešbutyje vis 'pamiršta' apie visus susitarimus. Dabar visi darbai krenta ant mūsų dviejų pečių. Keista, jog tokių darbuotojų nepriima, o pasilieka visiškai nedirbančius. Anksčiau dirbdavau su keliais žmonėmis iš konferencijų bei su vyriausiąja administratore, darbas tas pats, o nuotaikos skiriasi kaip diena ir naktis. Konferencijų padavėjai/administratoriai [...]

Autorius

2019 liepa

Karjera: Trumpai - darbuotojus išnaudoja ir moka mažas algas. Eliniai darbuotojai labai dažnai keičiasi dėl sunkių darbo sąlygų. Jie ten ruošiesi dirbti, tai susitaikyk, kad tave [...]

KARJEROS REITINGAS

REMIANTIS 2 DARBUOTOJŲ ATSAKYMAIS Į 38 KLAUSIMUS

DARBAS
VALDYMAS
PINIGAI
Darbas [...]
- -
Valdžia [...]
+ +
Nėra [...]
+ +

KATEGORIJOS