Vidutinis atlyginimas (64 mėn.) 758.16 €
👇 Palygink įmones 👇

Komandos dydis - 79
👇 Palygink įmones 👇

Karjera: Labai gera darbo vieta, nesigailiu pasirinkusi čia dirbti. Puikus kolektyvas, vadovė, gaunami drabužių prie [...]

Autorius

2022 balandis

Karjera: Vadovė nuostabi, esu dirbus ne vieną darbą, tai tik lindex pasitaikė draugiška maloni ir be jokių intr [...]

Autorius

2022 balandis

Karjera: Geros salygos pradėti dirbti. Grafikas geras, suderin [...]

Karjera: Man patiko, jog yra galimybė, kas tris mėnesius gauti drabužių, yra įvairių paskatinimų, išėjimų į miestą ir pan., o labiausiai nepatiko, kad reikia išdavinėti [...]

Autorius

2020 spalis

2.5

Karjera: Kolektyvas puikus, vadove prasta, nemaloni bei veid [...]

Autorius

2019 rugsėjis

8

Karjera: Darbo visada yra, bet daug ko ir išmoksti. Kolektyvo atmosfera priklauso nuo vadovo. Iš principo sąlygos yra neblogos, galima užsidirbti priedų. Kas tris mėnesius duoda nemokamai išsirinkti drabužių - kas yra puiku ir dosnu [...]

Karjera: Negaliu palyginti su kitomis drabužių parduotuvėmis, nes ten nesu dirbusi, bet ši man paliko tikrai gerą įspūdį. Grafiką galima nesunkiai susiderinti, dirbi po max 8 valandas. Žinoma, kai žmonių daugiau, tai ir darbo daugiau, bet visos dirba kaip komanda ir viską spėji per daug nepavargdama. Atlyginimas taip pat didesnis už minimumą (kuris yra įprastas daugelyje drabužių parduotuvių) plius [...]

Autorius

2018 kovas

9

Karjera: Dirbdama šioje parduotuvėje patobulinau savo bendravimo įgūdžius, įgijau patirties prekyboje bei konsultavime. Vadovė b [...]

Vidutinis atlyginimas (64 mėn.) 758.16 €
👇 Palygink įmones 👇

Komandos dydis - 79
👇 Palygink įmones 👇

Veiklos kodas: 477100

Veiklos rūšis: Drabužių mažmeninė prekyba specializuotose parduotuvėse

KARJEROS REITINGAS

REMIANTIS 8 DARBUOTOJŲ ATSAKYMAIS Į 38 KLAUSIMUS

DARBAS
VALDYMAS
PINIGAI
Darbo [...]
+ + + + + + + +
Valdžia [...]
+ + + + + + + +
Nėra [...]
+ + + + + + + +

KATEGORIJOS

TINKLALAPIS

DARBO VALANDOS

Pirmadienis-Šeštadienis 10:00-20:00 Sekmadienis 11:00-18:00.