Karjera: Darbo, nerekomenduočiau. Darbas buvo sunkus. Išmokina tik prie kasos, o po to turi išmokti voska ne viska žiurėdamas į kitus. Jai paklausi ar teisingai darai, pradeda šaukti ant taves, kad tau čia nėra pirma darbo diena, ir sen [...]

Karjera: Pritariu jau esančiam atsiliepimui, jog šiai įmonei reikėtų iškviesti darbo inspekciją. Radau darbo pasiūlymą, kuriame 1 etato atlyginimas buvo nurodytas 550-750€, taip pat buvo pabrėžta, jog norintiems užsidirbti įmonė suteikia galimybę dirbti 1,5 etato (~250h/mėn), apsidžiaugiau, nes mano tikslas ir buvo užsidirbti, man buvo pasiūlytos naktinės ir kartais savaitgalinės pamainos po 12h, vadinasi maždaug 21-23 naktys per mėnesį, visi sutiks - labai sunkus grafikas, bet turėjau finansinį tikslą, todėl buvau tam pasiryžusi, kol darbo pokalbio metu išgirdau, jog realusis atlyginimas už 1,5 etato, mano paminė [...]

Autorius

2019 spalis

1.5

Karjera: Apie šią įmonę turėtų sužinoti darbo inspekcija. Mano patirtis buvo tokia: nuėjau ten "pasibadyti". keturiom dienom beveik pilną darbo dieną. Aš ten intensyviai dariau kebabus, pjausčiau daržoves, gaminau padažus ir atlikau visus kitus toje įmonėje [...]

Autorius

2019 gegužė

8.5

Karjera: Dirbau kebab inn esanciame europos pr, ka galiu pasakyt tai darbas tikrai nera kd butu sunkus labai, aisku kai uzplusta zmoniu banga tai siektiek pasijaucia, bet netiek, tenka ir ateities pl padirbeti tai ten visokiu cirku bun [...]

KARJEROS REITINGAS

REMIANTIS 4 DARBUOTOJŲ ATSAKYMAIS Į 38 KLAUSIMUS

DARBAS
VALDYMAS
PINIGAI
Darbo [...]
+ + + +
Valdžia [...]
+ - - -
Pinigai [...]
+ + + +

KATEGORIJOS