Vidutinis atlyginimas (64 mėn.) 2138 €
👇 Palygink įmones 👇

Komandos dydis - 326
👇 Palygink įmones 👇

Autorius

2022 birželis

Karjera: Hostinger yra moderni, šiuolaikinė IT įmonė kuri labai daug įkvėpimo semiasi iš didžiųjų "tech giants" Microsoft, Google ir t.t. Ši įmonė sėkmingai tai integruoja į savo darbovietė, nes tikrai manau, kad dauguma komandų Hostinger labai džiaugiasi ir laimingi savo darbu. Tačiau 'Customer Success' (CS) nėra viena iš šių komandų. Visas šios įmonės 'customer obsession' pramislas yra tiesiog pasiteisinimas nepakankamai apmokėti savo persidirbusius studentus-darbuotojus. Pozityvus darbo aspektas tai, kad įgaunama labai įvairi patirtis, nes pasiruošiant šiam darbui turite praeiti ilgą ir mažai apmokamą mokymo ir probacijos periodą, išmokti daugybę informacijos kuri niekada nesibaigia. Tačiau, jūs būsite tikras "jack of all trades" kai dirbsite šį darbą, nes išmoksite būt [...]

Karjera: Vienintelis pliusas, yra jų apmokymo programa, jaučiasi, jog daug darbo ir laiko į tai investuota bei itin informatyvu bei naudinga. Tačiau net kuriam laikui praėjus dirbant Hostingery, iki šiol galiu teigti, jog tai prasčiausia vieta kur dirbau. :) Įmonės viduje vyksta apkalbos non-stop, žiaurus negatyvas. Jų quality skyriaus darbuotojai labai "pražiūri" savo darbą ir atrodo kartais tiesiog išsilieja ant naujų žmonių. Mūsų team lead'as tikrai pasirodė faina, tačiau jei bandydavai užsiminti, kad pastebėjai kaip nesąžiningai darbuotojai dirba (pavyzdžiui dėl pertraukų, nes labai prarasdavau pertraukas per kitus darbuotojus, dėl to dirbdavau praktiškai be pertraukų ir [...]

Autorius

2021 lapkritis

Karjera: Galimybės augti įmonėje yra, jeigu patinki vadovams. Atly [...]

Autorius

2021 lapkritis

Karjera: Rimta imone, turi savo pripazinima visame pasaulyje. Darbo kruvis ga [...]

Autorius

2020 lapkritis

5.3

Karjera: Puiki vieta karjeros pradžiai ir geram startui. Jaukus, gražus, erdvus ofisas. Labai daug gerų, jaunų, ambicingų žmonių, su kuriais įdomu dirbti. Yra keletas labai stiprių vadovų, kurie man yra pavyzdys. Sunku pasakyti apie darbą kituose skyriuose, bet marketingo skyrius dirba šauniai, su energija.
Pliusai:
Sutiksit daug bendraminčių, protingų žmonių
Susidursit su gera atmosfera, kur sirgti nebaisu, o gim [...]

Autorius

2017 kovas

9.5

Karjera: Sakoma, kad darbą keisti reikėtų kas tris metus. Tikriausiai žmonės tai daro dėl įvairių priežasčių - kai kuriems tiesiog atsibosta, kiti nebesijaučia tobulėjantys ar nesutaria su kolegomis. Aš galiu tik spėlioti, nes po keleto savaičių galėsiu švęsti mini jubiliejų: 5 metai, kai dirbu Hostinger. Džiaugiuosi, kad atėjau čia dirbti dar kai kompanija buvo gana nedidelė ir turėjau galimybę užaugti kartu su ja kaip asmenybė. Labiausiai džiugina, kad čia niekam nereikia jaustis varžteliu sistemoje. Visi gali prisidėti prie kompanijos sėkmės siūlydami savo idėjas ir geros idėjos visada būna atitinkamai įvertinamos. Kolegos ne tik geriausi savo srities specialistai, bet ir labai įdomūs žmonės nuolat siekiantys tobulėti. Darbas su tokiais žmonėmis tikrai labai įkvepia asmeniniam tobulėjimui. Dabar dirbame su daugybe šalių ir daugumoje jų turime vietinių kolegų, turime projektą lyderiaujantį pasaulyje savo srityje. Todėl darbas yra visiška nuobodulio priešingybė. Didžiąją dalį praėjusios vasaros praleidau gyvendamas ir dirbdamas Indonezijoje, vietiniame mūsų ofise. Neįkainojama patirtis ir įspūdžiai!

Hostinger laikosi požiūrio, kad laimingi darbuotojai produktyviausi, todėl investuoja į kiekvieno darbuotojo žinias (konferencijos, knygos), laimės indeksą (darbo aplinkos pakeitimas Lietuvos pajūryje ar Kipre) bei fizinę būklę (jogos seansai ir dalyvavimas įvairiose sporto varžybose). Parašiau apie tai kaip bandome rasti geriausią darbo ir asmeninio gyvenimo balansą (plačiau apie tai mano blogo įraše: https://www.hostinger.com/blog/dailylife/work-life-balance-at-Hostinger).

Autorius

2016 balandis

8.3

Karjera: Darbas pamainomis, nuo 7h ryto, 15:30 popiet arba 23h vakare. Sėdi prie kompiuterio ir padedi maži [...]

Vidutinis atlyginimas (64 mėn.) 2138 €
👇 Palygink įmones 👇

Komandos dydis - 326
👇 Palygink įmones 👇

Veiklos kodas: 631100

Veiklos rūšis: Duomenų apdorojimo, interneto serverių paslaugų (prieglobos) ir susijusi veikla

KARJEROS REITINGAS

REMIANTIS 7 DARBUOTOJŲ ATSAKYMAIS Į 38 KLAUSIMUS

DARBAS
VALDYMAS
PINIGAI
Darbo [...]
+ + + + + + +
Valdžia [...]
+ + + - - - -
Pinigai [...]
+ + + + + + +

KATEGORIJOS

APIE

Esame tarptautinė kompanija su globalia vizija. Suteikiame galimybę milijonams žmonių pajusti interneto teikiamą džiaugsmą mokytis, kurti ir uždirbti. Greitai augame, esame pelningi ir didžiuojamės tuo, ką darome. Mūsų hostingo paslaugomis naudojasi 29 milijonai vartotojų 178 šalyse ir mes neketiname sustoti. Žinomiausi mūsų projektai: 000webhost, Hostinger.com, Hosting24, Niagahoster, Weblink.

Plačiau apie Hostinger vertybes ir kultūrą:

https://www.hostinger.com/blog/company-culture-is-a-root-of-all-profits-at-hostinger

TINKLALAPIS