Autorius

2023 spalis

Karjera: Perskaiciau kelis komentarus, jie mane labai nustebino. Mano patirtis sioje imoneje visai kitokia, del to kilo ranka parasyti atsiliepima. As manau, jog maza dalis zmoniu, kurie turejo bloga patirti skiria laiko parasyti atsiliepimams, o zmones, kurie yra patenkinti to nedaro, del to susidaro iskreiptas vaizdas apie imone, napamirskime, kad CITCO imonese Lietuvoje dirba virs 800 zmoniu, tad nereikia manyti, kad 5 prasti komentarai atspindi visu siu siuo metu ir seniau di [...]

Autorius

2023 birželis

Karjera: Imoneje labai daug biurokratijos, kiekvienas zingsnis stebimas, 0 pasitikejimo kolegomis, issakius savo nuomone ji nera pripazystama, t [...]

Autorius

2023 kovas

Karjera: Įmonė ganėtinai pažangi, todėl kažkiek stebina komentarai apie "sovietmetį". Jeigu taip jaučiatės, galbūt reiktų pakeisti komandą kurioje esate, nes įmonėje labai daug skirtingų veiklų, todėl iš vienos nevertėtų susidaryti įspūdžio apie visą darbovietę. O įmonėje visai geras jauna [...]

Autorius

2023 vasaris

Karjera: Drauge dirba sioje imoneje, grynas sovietmetis. Jeigu norite susig [...]

Autorius

2022 lapkritis

Karjera: Perskaiciau kelis komentarus, jie mane labai nustebino. Mano patirtis sioje imoneje visai kitokia, del to kilo ranka parasyti atsiliepima. As manau, jog maza dalis zmoniu, kurie turejo bloga patirti skiria laiko parasyti atsiliepimams, o zmones, kurie yra patenkinti to nedaro, del to susidaro iskreiptas vaizdas apie imone, napamirskime, kad CITCO imonese Lietuvoje dirba virs 800 zmoniu, tad nereikia manyti, kad 5 prasti komentarai atspindi visu siu siuo metu ir seniau dirbusiu zmoniu nuomone. Turime labai daug atveju, kai zmones iseje grizta i imone per artimiausius metus. Dirbu real assets fund accounting departamente, mano asmenine nuomone, tai puiki imone, draugiskas kolektyvas, lankstus darbo grafikas, jei tenka dirbti virsvalandziu, jie apmokami, alga atitinka rinka, bet verta pastebeti, kad imone turi labai gera priedu paketa prie algos, draudimas, kasmenesiniai priedai sportui, ar masazams, kompensacija ir iranga darbui is namu, kiekvienais metais keliamo [...]

Autorius

2022 liepa

Karjera: Darbas gana dinamiškas, įmonė įdiegus įvairiausių darbo planavimo sistemų. Pats darbo grafikas gana lankstus. Koman [...]

Autorius

2021 gruodis

Karjera: Vadovai profesionalai, puikiai sudelioti procesai, pirmi menesiai reikia praeiti daug visokiu online mokymu, salia to ir pradeti prakti [...]

Autorius

2021 gegužė

Karjera: Nerekomenduoju. Per tą laiką kol aš dirbau vien iš mano grupės isėjo daugiau nei dešimt žmonių. Pusė iš jų - su perdegimu, panikos atakomis ir visam gyvenimui sužalota nervų sistema. Citco pristato save kaip tarptautinę įmonę, bet yra gūdus sovietmetis. Viena senior kolegė užprotestavo užsienečio naujokio priėmimą, nes matai reikės tarptautinėje įmonėje angliškai pradėt kalbėt. Vęši "diedovščina". Mobingas. Darbo krūvis neati [...]

Autorius

2021 gegužė

Karjera: Nerekomenduoju. nesudaro normaliu darbo sąlygų naujiems darbuotojams - pradedant nuo įrangos (turi naudoti savo asmenine - įskaitant kompiuterį) [...]

Karjera: Laba malonus kolektyvas, tačiau darbas ganėtinai monotoniškas, nedaug iššukių, administracinės užduotys, atly [...]

Autorius

2021 sausis

Karjera: The amount of work is overhelming. After starting work [...]

Autorius

2020 lapkritis

Karjera: I spent some time in this company and I was not very pleased with it. People are not that friendly, work is overwhelming and the salary is too small for the amount of work which is required from you. Company has very limited concept of work culture and tries to implement western corporate culture in eastern country, outcome of that is very unsatisfied employees (not all of them of course). For mos [...]

Autorius

2020 spalis

5.8

Karjera: Krūviai dideli, reikalaujama daug, taip pat daug kas priklauso nuo komandos, kurioje tenka dirbti. Atlyginimas nėra labai blogas, v [...]

Autorius

2020 rugsėjis

4.3

Karjera: Unprofessional management, strives on implementing fear based work culture. Upper positions are being created for prior selected persons, seemingly based on person [...]

Autorius

2019 gruodis

Karjera: Niekam nerekomenduociau šios įmonės. Kolektyvas prastas, visi žiūri tik savęs, niekas nenori apmokyti, turi pats kapstytis daugybėje informacijos. Nuolat pi [...]

Autorius

2019 gegužė

2

Karjera: Panašu, kad CITCO įdarbinimo procesas yra skirtas tik pinigams plauti. Darbo skelbimų puslapiuose nuolat publikuojami CITCO s [...]

Autorius

2019 balandis

7.3

Karjera: Pakankamai daug viršvalandžių bet jie visi apmokami, krūvis gana didelis, kolektyvas geras, vadovas pr [...]

KARJEROS REITINGAS

REMIANTIS 17 DARBUOTOJŲ ATSAKYMAIS Į 38 KLAUSIMUS

DARBAS
VALDYMAS
PINIGAI
Darbas [...]
+ + + + + - - - - - - - - - - - -
Valdžia [...]
+ + + + + + + + - - - - - - - - -
Atlyginimas [...]
+ + + + - - - - - - - - - - - - -

KATEGORIJOS

TINKLALAPIS

DARBO VALANDOS

Pirmadienis-Penktadienis 08:00-11:00 ir 14:00-17:00.